• Så här gör du

    Logga in

    1 Klicka på Logga in, längst upp till höger.

    2 Fyll i ditt kundnummer och postnummer.

    3 Ange mejladress och ange ett lösenord.

  • Adress

    Lokaltidningen Stenungsund Tjörn Orust
    Box 68
    442 21 Stenungsund

    Besöksadress:
    Strandvägen 54
    Telefontider: måndag – fredag 8-15
    Telefon: 0303-72 82 30
    redaktion@lokaltidningensto.se

    Utebliven tidning:
    Kontakta VTD 031 – 80 94 30
    måndag till fredag 7–15.30
    helger, mejla till: kundtjanst@vtd.se

  • Redaktion

    Chefredaktör: Jonas Johansson
    0303-72 82 44
    jonas.johansson@lokaltidningensto.se

    Annika Sahlin Ottosson
    0303-72 82 22
    annika.sahlin@lokaltidningensto.se

    Karina Hansson
    0303-72 82 23
    karina.hansson@lokaltidningensto.se

    Erika Olofsson
    0303-72 82 29
    erika.olofsson@lokaltidningensto.se

    Sportredaktion
    sporten@otv.se
    martin.bjorklund@otv.se

  • Annonsavdelning

    Säljchef :
    Pontus Roos
    0303-37 47 53
    pontus.roos@otv.se

  • Kundtjänst

  • Bilagor & reklam