• Skicka insändare

    För att få plats med så många åsikter som möjligt får insändare vara max 1 500 tecken med blanksteg och svar på insändare 800 tecken med blanksteg.

    Text*

    Signatur (använd gärna ditt namn)*

    E-post*

    Telefon

  • Adress

    Lokaltidningen Stenungsund Tjörn Orust
    Box 68
    442 21 Stenungsund

    Besöksadress:
    Strandvägen 54
    Telefontider: måndag – fredag 8-15
    Telefon: 0303-72 82 30
    redaktion@lokaltidningensto.se

    Utebliven tidning:
    Kontakta VTD 031 – 80 94 30
    måndag till fredag 7–15.30
    helger, mejla till: kundtjanst@vtd.se

  • Redaktion

    Chefredaktör: Jonas Johansson
    0303-72 82 44 jonas.johansson@lokaltidningensto.se

    Annika Sahlin Ottosson 0303-72 82 22 annika.sahlin@lokaltidningensto.se
    Karina Hansson 0303-72 82 23 karina.hansson@lokaltidningensto.se
    Erika Olofsson 0303-72 82 29 erika.olofsson@lokaltidningensto.se

    Sportredaktion
    sporten@otv.se
    martin.bjorklund@otv.se
  • Annonsavdelning

    Säljchef :
    Pontus Roos
    0303-37 47 53
    pontus.roos@otv.se

  • Kundtjänst

  • Bilagor & reklam